Adresa provozovny:
Vrbenská 25, 300 01 Blatná  cartier replica italia
T/F: 383 420 450
Email:   
 web:  
Jednatelé:  
Ing.Pavel Bezpalec Mobil: 607 864 329
Martin Vocelka Mobil: 606 486 771
Milan Hokr Mobil: 607 864 239
Site  
Výrobní prostory: 14x40x5 m

Vestavěné skříně od firmy Merbau, která se již dlouhá léta zabývá výrobou kvalitního dřevěného nábytku a zaměřující se právě na výrobu vestavěné skříně podle Vašich přání. Stejně jako kuchyně i další místnosti bytu potřebují dostatek úložných prostor. Řešením jsou vestavěné skříně na míru, které mimo jiné dokonale doplní interiér.

Máte naplánovaný výlet na víkend a Vaše auto se náhle porouchalo a plány se Vám rušit nechtějí? Půjčte si auto na víkend! Ale nevíte, která autopůjčovna je ideální právě pro Vás. Podívejte se na autopůjčovny, které Vám doporučujeme.

Nebaví Vás, když uklízíte dům, za sebou stále tahat těžký vysavač? Centrální vysavače zabrání zbytečnému namáhání při úklidu, jediné, co s sebou budete nosit je pouze hadice od vysavače. Vysávací systémy jsou zabudovány do Vašeho domu. Prostě přijdete jen k zásuvce, přiděláte hadici a můžete vysávat. Centrální vysavače jsou geniální.

Stavíte-li nový dům, jisto jistě přistavíte i garáž pro Vaše auto. Samozřejmostí bude, si pořídit garážová vrata. Na výběr máte z mnoha způsobů otevírání vrat. Samozřejmě vybrat si můžete i materiál z jakého chcete mít garážová vrata vyrobena.

Přemýšlíte, co budete dělat o víkendu? Kino je již přežitek, vyražte přes víkend navštívit Jizerské hory. Prožijete krásný večer v jednom z penzionů, který nabízí ubytování v Jizerských horách, přes den můžete vyrazit na pěší tůru po přírodě. Sbalte si věci a vyražte navštívit Jizerské hory.

Zrenovujte si koupelnu ve starém bytě. Po čase omrzí vzhled Vaší koupelny, budete si ji chtít nově obložit, pořídit novou vanu nebo zaměnit vanu za sprchový kout. Než si navrhnout nový vzhled koupelny sám je lepší nechat zrenovovat koupelnu od profesionálů, kteří vědí co si vaše koupelna žádá.

kámen

Vaše postele potřebují kvalitnější matrace. Pokud se spokojíte z normálními matracemi za čas budete litovat, je tu velká možnost bolesti zad, ekzému a jiných problémů. Pořízením kvalitní matrace neprohloupíte a zcela se těmto problémům vyhnete.

Už dávno je pryč doba starých oprýskaných oken. Nahrazují je plastová okna, která jsou velmi dobře technicky zpracováná, jsou odolná vůči vnějším vlivům,velmi dobře těsní, tudíž Vám ušetří peníze za topení. Když se o plastová okna dobře staráte vydrží Vám mnoho let.

Vyměňte koberce za plovoucí podlahy, ušetříte peníze za vysavače, stačí Vám jen hadr a voda, popřípadě chemické prostředky na plovoucí podlahy, aby Vám plovoucí podlahy vydržely co nejdéle. Kdo by se problémově starala o koberce, když může mít modelní plovoucí podlahy a ještě ušetří čas při úklidu.

Jste alergik? Je nutné se zbavit havěti, která způsobuje alergie. Vysavače Rainbow Vás zbaví škůdců, kteří se skrývají v kobercích. Roztoči již nebudou pro Vaše alergie problém.

Vybavte svůj obývák pořízením si nové sedací soupravy. Váš obyvák získá hned nový vzhled a to pouze pořízením nové sedačky. Kde si vybrat kvalitní nábytek se dovíte právě u nás.

Když máte doma příliž mnoho cenností, musíte mít strach opouštět domov na delší dobu. Pořiďte si trezory na Vaše dokumenty, šperky i zbraně. Od doby, co budete mít odma instalované trezory Vaše dovolené se změní v pokliný pobyt.

Nalezněte správné ubytování Jižní Čechy. Najděte si apartmány, které nabízí krásný výhled a má dobré zázemí. Penziony Jižní Čechy mají širokou škálu apartmánů, které se Vám budou jistě zamlouvat.

Každého doma obtěžuje ,,bordel“. Nedostatek úložného prostoru nám brání ukládání věcí. Jestliže si domů pořídíte vestavěné skříně, nejenže dostanete moderní design Vaší místnosti, ale získáte i dostatek úložného prostoru pro Vaše hromadící se věci.

Prodlužte si sezónu na koupání se v bazénů, zařiďte si zastřešení bazénů. Vaše sezóna se prodouží na duben – říjen. Navíc Vám zastřešení bude bránit špinění vody, tím si ušetříte práci s údržbou bazénu.

Zajímavé článkyForest horse - video a prospekt - 13.03.2011
Bylo přidáno video motorového koně - Forest Horse při práci. Kromě videa je k dispozici ke stažení standards pdf replica watches uk www.pinwatches.me Cartier Replica replica watches Rolex Replica Watches

Naše výrobky - 02.02.2007
Prohlédněte si naše výrobky breitling replica patek philippe replica orologi cartier replica standards pdf store Best Replica Watches replica watches

Nové stránky - 01.02.2007
Připravili jsme pro Vás nové stránky. Doufáme,že se Vám budou líbit Replica Rolex Cellini watches Replique Rolex

Kontakt - 01.02.2007
Pokud máte libovolné otázky, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@engineeringblatna.cz případně na jednom z telefonu digital standards pdf Audemars Piguet Replica

 

Pravidelné informace o našich produktech na Váš email.

 
     
Copyright 2007 Engineering Blatna. All rights reserved.
Created by internet-studio.cz. Hosting by webdomena.cz. Prohlášení o přístupnosti.|Odkazy
Doporučujeme:a:5:{s:6:"294:64";a:5:{s:4:"pred";s:11:"Spolehlivá";s:3:"url";s:21:"http://www.altoma.cz/";s:5:"stred";s:17:"garážová vrata";s:2:"po";s:21:"pro náročný provoz";s:5:"title";s:17:"garážová vrata";}s:6:"5:1101";a:5:{s:4:"pred";s:33:"Spolehlivé centrální vysavače";s:3:"url";s:40:"http://www.centralni-vysavace-duovac.cz/";s:5:"stred";s:3:"zde";s:2:"po";s:0:"";s:5:"title";s:3:"zde";}s:6:"33:342";a:5:{s:4:"pred";s:12:"Ergonomické";s:3:"url";s:33:"http://www.kancelarskynabytek.cz/";s:5:"stred";s:21:"kancelářské židle";s:2:"po";s:27:"se synchronním mechanismem";s:5:"title";s:21:"kancelářské židle";}s:8:"903:1114";a:5:{s:4:"pred";s:18:"Levné a kvalitní";s:3:"url";s:31:"http://www.kancelarskezidle.cz/";s:5:"stred";s:21:"kancelářské židle";s:2:"po";s:10:"i pro Vás";s:5:"title";s:21:"kancelářské židle";}s:6:"31:438";a:5:{s:4:"pred";s:15:"Profesionální";s:3:"url";s:35:"http://www.zabavni-pyrotechnika.cz/";s:5:"stred";s:11:"ohňostroje";s:2:"po";s:0:"";s:5:"title";s:11:"ohňostroje";}}